Par mums

CĒSU MAZAIS TEĀTRIS – profesionāls, mazās formas teātris.

Esmu Ilze Lieckalniņa, kura dibināja šo teātri.

Jaunatnes teātra” likvidācija ietekmēja manī velmi, kaut kad, kaut kur izveidot teātri. Ilgus gadus šis bija mans sapnis, kurš šķita nekad nepiepildīsies, līdz kādā 2017. gada janvāra rītā pamodos ar pārliecību, ka dibināšu teātri Cēsīs.

Ilze Lieckalniņa

Kāpēc Cēsīs? Tāpēc, ka Cēsis ir vēsturiska, skaista pilsēta. Tāpēc, ka Cēsis man patīk. Tāpēc, ka kultūras dzīve Cēsīs strauji plaukst. Cēsīs viss ir, nebija vien savs profesionāls teātris.

CĒSU MAZAIS TEĀTRIS pagaidām ir bez patstāvīgām telpām. Katra izrāde tiks iestudēta un rādīta citur, tai atbilstošā un piemērotā vietā.

Pirmā pirmizrāde notiks Pasaules Latviešu Mākslas centrā 09.02.2019.

Pagaidām esmu viena, bet zinu, ka ar laiku izveidosies komanda un šis sastapšanās process notiks pašsaprotami un dabiski.

Cēsu Mazais Teātris

Sadarbojoties ar Cēsu Mākslas skolas skolotāju Digni Bicāni izsludinājām konkursu par teātra logo izveidi. Negaidīti liela atsauksme tika izrādīta un sagatavotie darbi bija daudz. Rūpīgi izskatot, apdomājot, izvēle krita uz Bernadetas Dominikas Galzones darbu. Kā pati Bernadeta raksta – tās bija kā daļas no tēliem kombinētas. Mana galvenā doma ir teātru un aktieru daudzveidība.

Logo datorizēja un apstrādāja skolotāja Kristīne Rozenberga.